.

.

Одлична цена
ТОПЛА ПРОДАЖБА ! Висок Квалитет 0 433 175 061 EUI Млазницата DSLA145P366(0.33 mm) Инјектор Млазницата 0433175061 За Форд

ТОПЛА ПРОДАЖБА ! Висок Квалитет 0 433 175 061 EUI Млазницата DSLA145P366(0.33 mm) Инјектор Млазницата 0433175061 За

DEN 2157.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Поставување на Возило:
DSLA145P366
Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
DSLA145P366
Објектот Должина:
10
Производителот Дел Број:
DSLA145P366
Специјални Функции:
DSLA145P366
Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
0.03KG
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Ширина:
5
Бренд Име:
WEKY
Осветленост Дел Број:
DSLA145P366
Објектот Висина:
5
Производот:
EUI Млазницата
Млазницата Број:
0433175061
Големина:
0.33 mm
за автомобил:
Ford
Млазницата:
0 433 175 061
Инјектор Бр.:
DSLA145P366
квалитет:
НАЈДОБРИ
Пакување:
WEKY
Материјал:
Челик
млазницата НЕ.:
DSLA145P366
Производи во категоријата
DEN 576.00