.

.

Одлична цена
Страна Четки Hepa Филтер Четка Крпа Магија Ставете го Поставите за Ecovacs CEN540 X500 CR120 CR121 Правосмукалка Замена Колекции

Страна Четки Hepa Филтер Четка Крпа Магија Ставете го Поставите за Ecovacs CEN540 X500 CR120 CR121 Правосмукалка Замена

DEN 201.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
YOMEKOLY
Број На Модел На:
замена колекции за Ecovacs Dibea Панда X500 X580 CR120 CR121 CEN540
Вакуум Дел Тип:
Четки
Тип:
Правосмукалка Делови
вакуум додатоци:
1pair страна четки
за Робот правосмукалка:
1pc hepa филтри
Правосмукалка Делови:
1pc четка облека
за вакуум четка:
8pcs/set велкро магија паста
Производи во категоријата
DEN 360.00 -90 %

DEN 576.00 -90 %