.

.

Одлична цена
Замена Unibody Тастатурата за MacBook Air A1369 13.3 Инчен (2011) / За MacBook Air A1466 13.3 (2012-2015) Лаптоп НИ Изгледот

Замена Unibody Тастатурата за MacBook Air A1369 13.3 Инчен (2011) / За MacBook Air A1466 13.3 (2012-2015) Лаптоп НИ

DEN 623.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
PZAscreen
Компатибилен Бренд:
Леново
Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
за MacBook Air A1369 13.3 Инчен (2011)
Производи во категоријата
DEN 360.00

DEN 576.00