.

.

Одлична цена
Вистински Нови Touchpad Trackpad За Macbook Pro Ретината 13 A1706 1708 Touch Pad Година Сребро Сива боја

Вистински Нови Touchpad Trackpad За Macbook Pro Ретината 13 A1706 1708 Touch Pad Година Сребро Сива боја

DEN 780.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
TrackpadTouchpad
боја:
Сребрена, Сива
Бренд Име:
WOLIVE
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
A1706
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Тип:
Trackpad/Touchpad
Одговара модел:
A1706
Одговара година:
2016 година
Големина:
13''
кабел:
без
боја:
Сребрена , Сива
квалитет:
Вистински , Сосема Нов , 100% тестирано
Гаранција:
1 година
Производи во категоријата