.

.

Одлична цена
dongsheng трговија на Големо 12PCS/МНОГУ Музички Хривнија Симболи Жените Хривнија Накит Wristlets Тренди Додатоци Бразлетна-25

dongsheng трговија на Големо 12PCS/МНОГУ Музички Хривнија Симболи Жените Хривнија Накит Wristlets Тренди Додатоци

DEN 633.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
dongsheng накит
Број На Модел На:
101
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Обликотшема:
Музички симболи
Материјал:
метални легури
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
OPP вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Шема:
Музички симболи
боја:
како на слика
Брзо Express:
Цел>150ued DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS...
Производи во категоријата