.

.

Одлична цена
16pcs Рамен Криви База на Планината и Лепило Налепници за GoPro Херој 5 6 4 Yi 4K SJCAM SJ4000 Планината за Gopro Додатоци Сет

16pcs Рамен Криви База на Планината и Лепило Налепници за GoPro Херој 5 6 4 Yi 4K SJCAM SJ4000 Планината за Gopro

DEN 67.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Додатоци Set/Комплет
Материјал:
Пластични
Компатибилен Акција Камера Бренд:
Sjcam,GoPro,SOOCOO,EKEN,SONY,NIKON,Garmin
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
AC-023
Бренд Име:
AKASO
Компатибилен Акција Камера Бренд:
AKASO
Производи во категоријата
DEN 32.64