.

.

Одлична цена
12cm Totoro Kumamon Анимација Акција Фигура ПВЦ Модел Играчки Кукла Автомобил Декорација Роденденски Подарок

12cm Totoro Kumamon Анимација Акција Фигура ПВЦ Модел Играчки Кукла Автомобил Декорација Роденденски Подарок

DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
FILEXALLEN
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Сет
Големина:
12cm
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
13-24 Месеци,2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Димензии:
12CM
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Производи во категоријата