.

.

Одлична цена
Луди Играчки Марвел Одмаздници 2 години на Ultron Iron Man Црна Вдовица Hawkeye Капетан Америка, Тор Hulk ПВЦ Акција Фигура Играчка 20-25cm

Луди Играчки Марвел Одмаздници 2 години на Ultron Iron Man Црна Вдовица Hawkeye Капетан Америка, Тор Hulk ПВЦ Акција

DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
SELLWORLDER
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
25cm
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
8-11 Години,Grownups,> 8 години,> 6 години,> 14 Години,12-15 Години,5-7 Години,> 3 години
Димензии:
25cm
Предупредување:
Марвел
Број На Модел На:
Одмаздници
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/6
Производи во категоријата
DEN 103.68 -100 %