.

.

Одлична цена
SPEEDWOW 2 парчиња Кислород Сензор Ламбда О2 M18 x1.5 Продолжување Extender Spacer Издувните Сребро.

SPEEDWOW 2 парчиња Кислород Сензор Ламбда О2 M18 x1.5 Продолжување Extender Spacer Издувните Сребро.

DEN 234.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
SPEEDWOW
Резолуција:
00
Тип:
Не Греење Тип
Чувствителност:
00
Мерен Опсег:
00
Hysteresis:
00
линеарна:
00
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Повторливост:
00
Производи во категоријата
DEN 103.68 -60 %