.

.

Одлична цена
Оригиналниот 50PCS MBI5024GF MBI5024 SOP24 IC ...

Оригиналниот 50PCS MBI5024GF MBI5024 SOP24 IC ...

DEN 325.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Температурата На Работа:
.
Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
YOUBINA
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
MBI5024
is_customized:
Yes
Напон:
.
Пакет:
СОП
Примена:
.
Производи во категоријата
DEN 103.68 -60 %