.

.

Одлична цена
6Pcs Европската Лажни Peony (5 глави/парче) Симулација Лек Peonia за Свадба Почетниот Приказ Декоративни Вештачки Цвеќиња

6Pcs Европската Лажни Peony (5 глави/парче) Симулација Лек Peonia за Свадба Почетниот Приказ Декоративни Вештачки

DEN 791.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
94cm/37
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Тип:
peony
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
jiumengya
Стил:
Цвет
Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Вид:
Екранот Цвет
вкупна должина:
94cm/37
боја:
крем, розова, шампањ, сина, црвена
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Роуз
Производи во категоријата
DEN 117.12 -30 %

DEN 103.68 -30 %

DEN 325.44 -30 %