.

.

Одлична цена
5.5 Пред Надворешното Стакло За Huawei Maimang 5 (Нема Екран На Допир За Стакло Digitizer Загуба) Пред Стаклена Леќа Сензор Алатки Лепило

5.5 Пред Надворешното Стакло За Huawei Maimang 5 (Нема Екран На Допир За Стакло Digitizer Загуба) Пред Стаклена Леќа

DEN 112.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
HelloWZXD
Број На Модел На:
за Huawei Maimang 5
Екранот:
≥5
боја:
црна,бела,златна
Тест:
Ony По Еден
Место на Потекло:
Shenzhen(mianland),кина
Големина На Екранот:
5.5 инчен
Производи во категоријата
DEN 103.68 -100 %