.

.

Одлична цена
Жените Платформа Висока Пета Оптоварување Сандали Ѕиркаат Пети Чевли Жена Лето Високи Потпетици Оптоварување Гладијатор Сандали Плус Големина 34- 40 41 42 43

Жените Платформа Висока Пета Оптоварување Сандали Ѕиркаат Пети Чевли Жена Лето Високи Потпетици Оптоварување Гладијатор

DEN 634.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
Секси MM
Горниот Материјал:
PU
Сандала Тип:
Гладијатор
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Zip
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
77TLFLBK7-1
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Моден Елемент:
Платформа
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Пета Тип:
Оптоварување
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Производи во категоријата
DEN 325.44 -90 %

DEN 103.68 -90 %

DEN 117.12 -90 %