.

.

Одлична цена
За Panasonic cf19 Toughbook лаптоп со V2017.12 ICOM А2 софтвер HDD За BMW ICOM Следната Дијагностички алатка подготвени употреба

За Panasonic cf19 Toughbook лаптоп со V2017.12 ICOM А2 софтвер HDD За BMW ICOM Следната Дијагностички алатка подготвени

DEN 6624.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Korea,Spanish,Finnish,Denish,Slovenia,Polish,Portuguese,French,Turkish,Thai,Hungarian,Swedish,English,Dutch,Japanese,Greek,Italian,Russian,Norwegian,Czech,German
Хардвер Верзија:
СП-19 Лаптоп
Верзија На Софтвер:
2017.12 V icom а2 б в софтвер
Бренд Име:
RCOBD
Ажурирање На Софтвер:
Yes
Лаптоп:
за Panasonic. не сосема нов
RAM меморија:
4G
Употреба:
за BMW ICOM А2 Б В
ПОПИСОТ А2 Б В Верзија на Софтвер:
Најновите 2017.12
пописот а2 б в ista-d:
4.08.31
пописот а2 б в ista-p:
3.63.004
Пакет:
СП-19+HDD 500GB
ПОПИСОТ А2 Б В Софтвер функција:
Со Експерт Режим
Специјални Функции:
Автомобил дијагностички лаптоп& Софтвер
Автомобил Производител:
за BMW
Производи во категоријата
DEN 325.44