.

.

Одлична цена
1pc 110/220V RT3000 рингишпил снимање фармацевт, лента машина за 5~ 25мм широк лента,10 ~ 60mm долго лента

1pc 110/220V RT3000 рингишпил снимање фармацевт, лента машина за 5~ 25мм широк лента,10 ~ 60mm долго лента

DEN 3148.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
RT3000
Состојба:
Нови
Тип:
машина за сечење лента
моќност:
40W
Напон:
110V/220V
На смолкнување shearing ширина:
10мм-60mm
Должина:
5мм-25мм
со англиски Упатство:
Yes
Број На Производ:
H0661
Производи во категоријата