.

.

Одлична цена
Easyget Нови 5V LED Аркадна Mame DIY Пакет Комплет Делови 10 X LED Осветлен Копчиња + Нула Одложување LED USB Encoders За Видео Игри

Easyget Нови 5V LED Аркадна Mame DIY Пакет Комплет Делови 10 X LED Осветлен Копчиња + Нула Одложување LED USB Encoders

DEN 791.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
Reyann
Број На Модел На:
Аркадна Игра LED DIY Push Копчето Колекции
Тип:
Аркадна Игра,MAME,Малина ПИ Retropie Проектот
Големина:
30mm+24mm
Количина:
10pcs
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производи во категоријата
DEN 117.12

DEN 103.68