.

.

Одлична цена
Висок Квалитет 1000pcs/многу 5x7cm Мали Јасно Кеси Со Црвена Линија Ziplock Reclosable Торби за Пакување, Пластични Кеси подароци Торба

Висок Квалитет 1000pcs/многу 5x7cm Мали Јасно Кеси Со Црвена Линија Ziplock Reclosable Торби за Пакување, Пластични

DEN 986.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Должина:
7cm
Објектот Тежина:
0.8g
Објектот Ширина:
5cm
Производ Карактеристики:
Накит За Подарок Пакување Пошта
Објектот Висина:
7cm
Број На Модел На:
Zip Заклучување Кеси 362
Големина на:
5x7cm
боја:
Црвена
Материјал:
Пластични
Користат за:
Накит/Подарок Пакување
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Дебелина:
0.2 мм
Производи во категоријата
DEN 383.76 -76 %

DEN 117.12 -76 %

DEN 47.52 -76 %