.

.

Одлична цена
Автомобил ABS Хром Стил Налепници За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo Kuga Citroen C4 C5 С3 Шкода Octavia О7 А5 Брза Fabia Врвен

Автомобил ABS Хром Стил Налепници За Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo Kuga Citroen C4 C5 С3 Шкода Octavia О7 А5 Брза Fabia

DEN 277.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Atreus
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
МЕНЕ-19
категорија:
3D
Објектот Ширина:
18cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0.6cm
Објектот Должина:
25cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
ABS+Гума
Производи во категоријата
DEN 325.44 -50 %

DEN 47.52 -50 %

DEN 117.12 -50 %