.

.

Одлична цена
Архитектонски скала модел дрво ,бамбус во размер 10cm

Архитектонски скала модел дрво ,бамбус во размер 10cm

DEN 453.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
Grownups
Тема:
Згради
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Пластични Профили
is_customized:
Yes
Материјали:
ABS Пластика
боја:
Портокалова, зелена,
Висина:
10cm
Број На Модел На:
КТ-05
Тема:
Згради
Возраст Опсег:
Grownups
Производи во категоријата
DEN 325.44

DEN 117.12

DEN 103.68