.

.

Одлична цена
ACZUV Нане Зелена Кристал Монистра Африкански Ѓердан Нигериската Свадба Партија Накит Сетови 10C-DS012

ACZUV Нане Зелена Кристал Монистра Африкански Ѓердан Нигериската Свадба Партија Накит Сетови 10C-DS012

DEN 1415.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
10C-DS012
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Хривнија+Обетки
Пол:
Жени,Девојки
Бренд Име:
aczuv
Производи во категоријата
DEN 39.60