.

.

Одлична цена
FPV 5.8 G 5.8 ghz Детелина 3 Сечилото Емитува w/ 4 Сечилото Примање Антенски Антена (TX w/ RX) стрејт (Straight)/Понесе Конектор за fatshark

FPV 5.8 G 5.8 ghz Детелина 3 Сечилото Емитува w/ 4 Сечилото Примање Антенски Антена (TX w/ RX) стрејт (Straight)/Понесе

DEN 139.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
RX pin TX pin, RX pin TX дупка, RX дупка TX дупка, RX дупка TX pin
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Примачите
Бренд Име:
ZXZ
РК Делови и Accs:
Антени
Технички параметри:
Вредност 2
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
5.8 GHz Директно Го Обликуваат
За Возило Тип:
Хеликоптери
Надградба На Делови/Додатоци:
fpv 5.8 ghz
Четири тркала Атрибути:
рк quadcopter
Алатка Материјали:
Антени
Производи во категоријата
DEN 383.76 -88 %

DEN 325.44 -88 %

DEN 117.12 -88 %

DEN 103.68 -88 %

DEN 47.52 -88 %