.

.

Одлична цена
Премиум Светкава Злато Holographic Калеидоскоп Винил Филм Хром Ласерски Винил Тркалаат Меур Без Автомобил Заврши

Премиум Светкава Злато Holographic Калеидоскоп Винил Филм Хром Ласерски Винил Тркалаат Меур Без Автомобил Заврши

DEN 7768.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Ширина:
5ft
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
aomior
Име На Модел:
USCH
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Висина:
155cm
Модел:
Други
Објектот Должина:
58ft
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
категорија:
ПВЦ
Материјал Тип:
ПВЦ
Точка име :
Виножито Holographic Винил Заврши
боја:
Злато
Функција:
Воздушен Балон За Слободни
Функција:
3 Слоеви
Производи во категоријата
DEN 117.12 -70 %