.

.

Одлична цена
10 компјутери/многу Бренд WL-3015 BGA лемење фитил Лемење фитил BGA Desoldering Жица Плетенка Лемење Смена Фитил Жица за BGA матрицата

10 компјутери/многу Бренд WL-3015 BGA лемење фитил Лемење фитил BGA Desoldering Жица Плетенка Лемење Смена Фитил Жица

DEN 287.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Бакар / Бакарни Легури
Дијаметар:
3.0 mm
Број На Модел На:
WL-3015
Примена:
BGA лемење фитил Лемење фитил
Производи во категоријата