.

.

Одлична цена
FX CNC МЕШАВИНА Боја Долго Прилагодливи Алуминиум Мотоцикли Кочница Спојки Држела За Јамаха YFM 700 Raptor 700R 2007 - 2017 15 14

FX CNC МЕШАВИНА Боја Долго Прилагодливи Алуминиум Мотоцикли Кочница Спојки Држела За Јамаха YFM 700 Raptor 700R 2007

DEN 779.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
прилагодлив
Име На Модел:
MX002
Година:
2007 - 2017
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
14.7cm
Motobike Направи:
Јамаха
боја:
Црна Сребро Злато Сино Зелена Портокал Сива ЦРВЕНА Зелена Розова боја се Виолетови
Точка 1:
мотоцикли Кочница Спојки Држела
Точка 2:
Микс Кочница Спојки Држела
Точка 3:
Мотор Микс Кочница Спојки Држела
Точка 4:
Мотоцикли Додатоци
Тип На Објект:
Долго
Fitment 1:
За Јамаха YFM 700 Raptor 700R 2007 - 2017
Производи во категоријата