.

.

Одлична цена
2.5x3cm Дебели 0.2 мм 1000pcs/Многу мали јасно Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси обичај пластична кеса

2.5x3cm Дебели 0.2 мм 1000pcs/Многу мали јасно Само Запечатување ZipLock Пластични пилула пакување кеси обичај пластична

DEN 506.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Должина:
3cm
Објектот Тежина:
0.23g
Објектот Ширина:
2cm
Производ Карактеристики:
Накит За Подарок Пакување Пошта
Објектот Висина:
3cm
Број На Модел На:
Zip Заклучување Кеси 310
Големина на:
2.5X3CM
боја:
Јасно
Материјал:
Пластични
Користат за:
Накит/Подарок Пакување
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Дебелина:
0.2 мм
Производи во категоријата
DEN 383.76 -76 %

DEN 117.12 -76 %

DEN 325.44 -76 %