.

.

Одлична цена
Мото мото велосипед Радијатор Решетката Покрие guard заштитник решетката За BMW F650GS F700GS F800GS 2008-2015 F800R 2015-

Мото мото велосипед Радијатор Решетката Покрие guard заштитник решетката За BMW F650GS F700GS F800GS 2008-2015 F800R

DEN 964.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
BMW
Име На Модел:
РГ-YA046-Б.К.
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
382g
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Е Прилагодена:
Yes
Fitment:
За BMW F650GS F700GS F800GS
Функција:
мотоцикл радијатор маска
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата
DEN 39.60