.

.

Одлична цена
40mm parnis црна dial PVD GMT sapphire стакло автоматско mens види P364

40mm parnis црна dial PVD GMT sapphire стакло автоматско mens види P364

DEN 2976.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Parnis
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
41mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Пол:
Мажи
Стил:
Се облекуваат
Функција:
Авто Датум,Фаза На Месечината
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
23cm
Број На Модел На:
PA089HA
Производи во категоријата
DEN 103.68 -70 %