.

.

Одлична цена
cbr900rr919 98 99 Маска За Хонда cbr900rr 919 1999 1998 Обтекател полнење (бел Висок квалитет abs) CN71

cbr900rr919 98 99 Маска За Хонда cbr900rr 919 1999 1998 Обтекател полнење (бел Висок квалитет abs) CN71

DEN 8856.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Тежина:
8.5kg
Име На Модел:
JAH698
Објектот Должина:
26inch
Објектот Висина:
20inch
Motobike Направи:
Хонда
Бренд Име:
MidDale
Објектот Ширина:
22inch
резервоарот маска:
Вклучуваат
Производи во категоријата
DEN 325.44 -84 %

DEN 383.76 -84 %

DEN 47.52 -84 %