.

.

Одлична цена
Нови EC5 Паралелно Адаптер Конектори за Кабелот за 10CM 12AWG Жица за РК Lipo Батеријата DIY

Нови EC5 Паралелно Адаптер Конектори за Кабелот за 10CM 12AWG Жица за РК Lipo Батеријата DIY

DEN 113.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
FCMODEL
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
RC
Технички параметри:
Вредност 6
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
A
Производи во категоријата
DEN 383.76 -89 %

DEN 47.52 -89 %

DEN 117.12 -89 %