.

.

Одлична цена
p113 бесплатен превозот Висок квалитет на еколошки дрво песна сцена додатоци + патот знак + дрво компатибилен Томас песна

p113 бесплатен превозот Висок квалитет на еколошки дрво песна сцена додатоци + патот знак + дрво компатибилен Томас

DEN 165.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Слот
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Воз
Број На Модел На:
P113
Бренд Име:
LM1997
Материјал:
Дрво
Брод/Поморски Брод:
Други
Производи во категоријата