.

.

Одлична цена
iGame арапски Numerals Ткаенината Линкови Квалитет Месинг Материјал Симбол На Бројот Осум 8 Дизајн Бесплатен Превозот

iGame арапски Numerals Ткаенината Линкови Квалитет Месинг Материјал Симбол На Бројот Осум 8 Дизајн Бесплатен Превозот

DEN 71.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Број На Модел На:
број 8
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
igame
Обликотшема:
Броеви
Производи во категоријата