.

.

Одлична цена
Аниме Мобилен Одговараат Gundam СЕМЕ Оригиналната BANDAI Слика пораст Биста Акција Фигура - Athrun Zala Пластични Модел

Аниме Мобилен Одговараат Gundam СЕМЕ Оригиналната BANDAI Слика пораст Биста Акција Фигура - Athrun Zala Пластични

DEN 479.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Возраст Опсег:
> 14 години,12-15 Години,Grownups
Mfg Серија Број:
Собранието/Монтажа
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Број На Модел На:
Слика пораст Биста
Димензии:
За 13cm Висина
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Бренд Име:
Bandai
Со Анимација Извор:
Јапонија
Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови. Не е за Деца под 3 години.
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Полу-готовиот Производ
Стоковните Атрибут:
собранието
Материјал:
ПВЦ & ABS
Скала:
Никој
Големина:
About 13cm Height
Производи во категоријата
DEN 383.76 -68 %