.

.

Одлична цена
16X16CM ЉУБОВ I Love LA Затајувачите на Бејзбол Оригиналност Винил Decal Автомобил Налепница Автомобил-стил, S8-0932

16X16CM ЉУБОВ I Love LA Затајувачите на Бејзбол Оригиналност Винил Decal Автомобил Налепница Автомобил-стил, S8-0932

DEN 44.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
S8-0932
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
16cm
Објектот Ширина:
16cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница
Производи во категоријата