.

.

Одлична цена
10Pcs Пеперутка и Цвет Хривнија Алка Ароматерапијата 25мм Магнет Нерѓосувачки челик етерично масло diffuser locket хривнија

10Pcs Пеперутка и Цвет Хривнија Алка Ароматерапијата 25мм Магнет Нерѓосувачки челик етерично масло diffuser locket

DEN 2160.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
25мм закачам
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Rolo Синџир
is_customized:
Yes
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
AMYA
Производи во категоријата
DEN 249.60 -22 %

DEN 39.60 -22 %

DEN 244.80 -22 %