.

.

Одлична цена
0928400802 Нови Гориво Контрола На Притисокот Регулаторот Контрола Вентил Одговара На Ford Peugeot Volvo

0928400802 Нови Гориво Контрола На Притисокот Регулаторот Контрола Вентил Одговара На Ford Peugeot Volvo

DEN 1721.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Ширина:
4.5cm
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Поставување на Возило:
0928400802
Производителот Дел Број:
0928400802
Објектот Должина:
7.5cm
Специјални Функции:
Гориво Инјектор Регулатор На Притисок
Објектот Висина:
3.5cm
Другиот Дел Број:
0 928 400 607,0928400607,1920 ХТ,9683703780
Објектот Тежина:
60g
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
0445010102,96547943,096547943, 96563003
Бренд Име:
СОРГО
Материјал Тип:
Стандард
Автомобил Производител:
Ford Peugeot Volvo
Производителот Дел Број:
0928400802
Осветленост Дел Број:
0 928 400 607,0928400607,1920 ХТ,9683703780
Осветленост Дел Number1:
0445010102,96547943,096547943, 96563003
Осветленост Дел Number2:
3M5Q-9A543-ДБ,3M5Q-9A543-DC,3M5Q-9A543-DD
Осветленост Дел Number3:
096563003,0445010296,0986437028,
Осветленост Дел Number4:
Y60513800A,9656300380,1520069K00000
Производи во категоријата