.

.

Одлична цена
5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Музички симбол Дијамант Мозаик Слики Кристал Дијамант Везови Оркестарот RS547

5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Музички симбол Дијамант Мозаик Слики Кристал Дијамант Везови Оркестарот RS547

DEN 115.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
15X20cm Round, 20X25cm Round, 30X40cm Round, 40x50cm Round, 50x60cm Round, 60X75cm Round, 70x90cm Round, 25X30cm Round, 20X25cm Square, 25X30cm Square, 30X40cm Square, 40X50cm Square, 50X60cm Square, 60X75cm Square, 70X90cm Square
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
слика мачка
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
1-45
Надворешното Пакување:
валани на цевка
Употреба:
Почеток/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок
Крстот-Бод:
полн круг Дијамант Везови и squareDiamond Везови
Број на Бои:
1-45colors
За Дијаманти:
100% полн круг вежба/плоштад вежба
Производот Категорија:
Занаетите, Везови , Везана
Алатки:
пинцети,палети,дијамант сликарство
Детали На:
Целосна смола дијаманти со слика
Unfinish:
треба вашата рачно изработени,DIY
Употреба:
ѕидот налепници/подарок/свадба подарок/сувенири
Рамка:
No
Производи во категоријата