.

.

Одлична цена
10pcs/многу Нови Пристигнување Половина Пластични Половина Метал Стигнале Продолжи Ролна со Нерѓосувачки Челични Јажиња За Клуч на Носителот

10pcs/многу Нови Пристигнување Половина Пластични Половина Метал Стигнале Продолжи Ролна со Нерѓосувачки Челични Јажиња

DEN 504.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
значка ролна
Број На Модел На:
R0016
Име:
Стигнале значка ролна
Материјал:
Пластични и нерѓосувачки челик
Големина:
4cm diameter
MOQ:
10pcs по многу
Употреба:
клуч на носителот, значка носителот
Производи во категоријата
DEN 240.00 -84 %