.

.

Одлична цена
Оптички Дигитален Аудио Кабел Оптички Влакна Toslink Злато Позлатен Оптички Кабли 1m 1.5 m 2m 3m 5m 8m 10m 15 милиони 20 милиони 25m 30m 3ft 5ft 6ft

Оптички Дигитален Аудио Кабел Оптички Влакна Toslink Злато Позлатен Оптички Кабли 1m 1.5 m 2m 3m 5m 8m 10m 15 милиони

DEN 91.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
1m, 1.5 м, 2m, 3m, 5m, 10m, 30m, 15 милиони, 20м, 7m
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
РК-Y28
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Производи во категоријата
DEN 720.00 -100 %