.

.

Одлична цена
Автомобил Шофершајбната Планината Носителот Застане за iPad 2/3/4/5 Галакси Таблет Компјутерите OMIKY Универзална Нови Futural Дигитални AP191

Автомобил Шофершајбната Планината Носителот Застане за iPad 2/3/4/5 Галакси Таблет Компјутерите OMIKY Универзална

DEN 221.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

полнач:
No
Број На Модел На:
во звањето насловен не telefone celular
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Држач За Во Автомобил:
Yes
Бренд Име:
Omiky
Велосипедот Носителот:
No
Материјал:
Пластични
Има Звучник:
No
Модел:
Capa де telefone
боја:
Црна
Тежина:
220g
Производи во категоријата
DEN 720.00 -58 %