.

.

Одлична цена
Висок квалитет! 110/220V вакуум автоматско lcd сепаратор со вграден-во вакуум пумпа,за LCD Реновирање Машина

Висок квалитет! 110/220V вакуум автоматско lcd сепаратор со вграден-во вакуум пумпа,за LCD Реновирање Машина

DEN 11653.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ZJMZYM
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
CP-203
Пакет:
Кутија
Број На Производ:
FC356
Напојување:
AC220V + 10%/50 hz
Тежина:
15Kg
Големина:
470*320*240mm
Топлинска моќ:
600W
Метод на разграничување:
Автоматско сечење на рака им помогнам на платформа
Име на производ:
Висока ефикасност полу автоматски на екранот сепаратор
is_customized:
Yes
Примена:
Електрични Алатка Во Собата, Електрични Алатка Сет,Компјутерска Алатка За Полнење
Број на Парчиња:
1
Производи во категоријата
DEN 720.00 -90 %