.

.

Одлична цена
IWHD Лофт Стил Двојно Замав Арм ПРЕДВОДЕНА Ѕид Sconce Ноќни Ѕид Светилка Индустриски Гроздобер Ѕид Светлина Тела За Дома Осветлување

IWHD Лофт Стил Двојно Замав Арм ПРЕДВОДЕНА Ѕид Sconce Ноќни Ѕид Светилка Индустриски Гроздобер Ѕид Светлина Тела За

DEN 3312.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 година
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Бела
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Тип:
Железо
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Карактеристики:
Тавански Светилки
Осветлување Област:
15-30square метри
Број На Модел На:
Ѕидот Светла
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD
Производи во категоријата
DEN 720.00