.

.

Одлична цена
1pc сосема нов проток на воздух метри маса проток на воздух сензори 22680-AW400 22680-7S000 22680-7S00A AFH70M-38 погоден за nissan almera

1pc сосема нов проток на воздух метри маса проток на воздух сензори 22680-AW400 22680-7S000 22680-7S00A AFH70M-38

DEN 1199.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип:
Термички Тип
Бренд Име:
Кадир Koc
ОЕМ Бр.:
22680-AW400 22680-7S000 22680-7S00A AFH70M-38
Производи во категоријата