.

.

Одлична цена
Sansour 6 1/4 Универзална Ретро Скара Мотоцикл Дијамант Страна Планината Светлата Покрие Плувка

Sansour 6 1/4 Универзална Ретро Скара Мотоцикл Дијамант Страна Планината Светлата Покрие Плувка

DEN 405.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
7inch
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Објектот Должина:
7inch
Бренд Име:
Sansour
Име На Модел:
6.4 мотоцикл светлата маска
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Метал
Објектот Ширина:
4inch
Производи во категоријата