.

.

Одлична цена
проектор DMD чип 8060-6318W/8060-6319W за LG DS420

проектор DMD чип 8060-6318W/8060-6319W за LG DS420

DEN 3451.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
DESINLAMP
Број На Модел На:
8060-6318W/8060-6319W/8060-6328W/8060-6329W/8060-6338W/8060-6339W
Гаранција:
90days
DMD ЧИП МОДЕЛ:
8060-6318W/8060-6319W/8060-6328W/8060-6329W/8060-6338W/8060-6339W
превозот:
DHL/UPS/ФЕДЕКС
MOQ:
1pcs
Производи во категоријата