.

.

Одлична цена
Јас Копчето Купи 2 ПАРЧИЊА Бразилецот Круша Цврсто Дрво Аудио Засилувач од Засилувачи CD Шок Планината Рек Говорникот Tripod Стојат

Јас Копчето Купи 2 ПАРЧИЊА Бразилецот Круша Цврсто Дрво Аудио Засилувач од Засилувачи CD Шок Планината Рек Говорникот

DEN 376.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Subwoofers
Објектот Тежина:
0.3kg
Од Моќ:
na
Објектот Големина:
5*5*5cm
Subwoofers Видови:
Затворен Subwoofer Системи
Напон:
5V
Материјал Тип:
Дрвени
Име На Модел:
КС-0021
Бренд Име:
ЈАС КОПЧЕТО КУПИ
Фреквентен Опсег (Hz):
na
Аудио Чувствителност:
na
Боја Име:
Браун
Јачина На Бучава Сооднос:
na
Отпорност:
na
Специјални Функции:
нога нокти
Објектот:
говорникот tripod
Големина:
5*5*5cm
Производи во категоријата
DEN 39.60