.

.

Одлична цена
Тајван бренд нови проток на воздух метри AFH45M-46 16119-76C00 проток на воздух сензори погоден за nissan автомобили

Тајван бренд нови проток на воздух метри AFH45M-46 16119-76C00 проток на воздух сензори погоден за nissan автомобили

DEN 1829.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип:
Термички Тип
Бренд Име:
Кадир Koc
ОЕМ Бр.:
AFH45M-46,16119-76C00
Погоден за:
Nissan
Производи во категоријата
DEN 720.00 -56 %