.

.

Одлична цена
Аудио Видео AV РКА се Префрлите Splitter Селектор 3 1 РКА композитни AV кабел за STB TV DVD player

Аудио Видео AV РКА се Префрлите Splitter Селектор 3 1 РКА композитни AV кабел за STB TV DVD player

DEN 216.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
SYBA
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
3 PORTS AV ПРЕФРЛАТЕ
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Производи во категоријата
DEN 720.00