.

.

Одлична цена
Контролор 24V PWM EPEVER Соларна батерија на полнење на регулаторот LS3024B со ранливите КУТИЈА USB кабел 30A MT50 за поставување

Контролор 24V PWM EPEVER Соларна батерија на полнење на регулаторот LS3024B со ранливите КУТИЈА USB кабел 30A MT50

DEN 1872.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Примена:
Осветлување Контролер,Сончев Систем Контролер,Полнач Контролер,Соларни Работна Станица,Напон, Контролер
Максимална Струја:
30A
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LS3024B
Бренд Име:
EPSOLAR
производител:
EPsolar/EPEVER
Систем напон:
12v/24v авто
Производи во категоријата
DEN 37.20 -78 %

DEN 244.80 -78 %

DEN 39.60 -78 %