.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот чиста природа свила жените резервоарот на врвот основните блузи вистински свила ракави врвни мода лето облека multicolor

Бесплатен превозот чиста природа свила жените резервоарот на врвот основните блузи вистински свила ракави врвни

DEN 771.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Бренд Име:
MEIL
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Свила
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Сатенски
Облека Должина:
Редовни
Производи во категоријата
DEN 3451.20