.

.

Одлична цена
Тактички M10 1-30мм Обемот Планината со Меур Ниво за Надворешна Лов gs24-0171

Тактички M10 1-30мм Обемот Планината со Меур Ниво за Надворешна Лов gs24-0171

DEN 472.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
gs24-0171
Водич Должина:
10/25cm
Бренд Име:
canis latrans
Водич Тип:
обемот планината
Материјал:
6063 алуминиум
Површински Третман:
Anodic оксидација
боја:
Црна
Должина:
19mm
Ширина:
43mm
Центар Висина:
38mm
Нето тежина:
183g
влијание:
300g
Дијаметар:
25мм-30мм
железница:
21.2 mm
Производи во категоријата
DEN 3451.20 -74 %